1962-1967 yılları arasında Arnavutköy İlkokulunda öğrenim gören sınıf ile ilgili sayfa

Ön sıra: Engin Ak, Ayşe Şırvancı, Koral Fırtına, Serdar Güven, Yahya Demirkaya, Ahmet Nayır, Barış Semavi Serin, Hümeyra Çakmakkan

İkinci sıra: Sedef (Balta) İrteş, Zehra Nur Şahin,  Fatih Türeray, Ahmet Çarpar, Sevim Değirmenci, Haldun Aşkın, Nilgün Över

Üçüncü sıra: Ayşe Nur Kınay, Orhan Tosun, Saffet Yılmaz, Mustafa Evcimik, Nurettin Acar, Seyfi Demiraş, Selim Gezgin

Dördüncü sıra: Tugay Durmuş , Mustafa, Ahmet Tüzün

Beşinci sıra: Ruhi Sokullu, Kadriye, Mine Özkan,Tayfun Zeytinbaş, Şefik Kandemiroğlu

 

03.06.2012  50. yıl okula giriş toplantısı

Engin Ak, Koral Fırtına, Yahya Demirkaya, Ahmet Nayır, Barış Semavi Serin, Sedef İrteş, Ayşe Nur Emiroğlu, Ahmet Çarpar, Mine Özkan Kahraman, Taliye Gündoğan, Ayşe Nur Kınay, Kamile Demirkaya, Saffet Yılmaz, Haldun Aşkın, Nilgün Över, Çiğdem Suliçikoğlu Yamak, Metin Özkan, Nurettin Acar, Selim Gezgin, Gürsal Şener, Mustafa Evcimik

1966-1967 yılında Mezun Olanlar

 

1.             Yahya Demirkaya

2.             Ayşe Nur Kınay

3.             Efalet Kara

4.             İsmail Engin Ak

5.             Musa Sapan

6.             Gürsal Şener

7.             Sabriye Taşyumruk

8.             Kamil Ruhi Sokullu

9.             Zehra Nur Şahin

10.           İpek Tosun

11.           Saliha Kara

12.           Orhan Tosun

13.           Hüseyin Şefik Kandemiroğlu

14.           Behiye Nilgün Yoldaş

15.           Koral Furtana

16.           Saffet Yılmaz

17.           Taliye Gündoğan

18.           Ahmet Tüzün

19.           Seyfullah Demirkaya

20.           Emine Nursen Öneş

21.           Ahmet Çarpar

22.           Ayşe Şırvancı

23.           Fatma Nilgün Över

24.           Barış Semavi Serin

25.           Tugay Durmuş

26.           Mahmure Kaymaz

27.           Akgül Aydın

28.           Rukiye Melek Alcı

29.           Mücevher Küçükkız Kranta

30.           Metin Özkan

31.           Hüseyin Tayfun Zeytinbaş

32.           Halil Fatih Türeray

33.           Serdar Güven

34.           Gülistan Toka

35.           Sevim Değirmenci

36.           Selim Gezgin

37.           Cemal Gündoğan

38.           Serap Kıvılcım

39.           Mine Özkan

40.           Mensure Üslü

41.           Nurettin Acar

42.           Mustafa Evcimik

43.           Hayriye Hümeyra Çakmakkan

44.           Ahmet Nevzat Nayır

45.           Sevim Demirkaya

46.           Mustafa Yaşar Teker

47.           Mehmet Haldun Aşkın

48.           Çidem Solicikoğlu

49.           Kamile Kuruçay

50.           Yüksel Şenkal

51.           Ülker Biçakcı

52.           Sedef Balta

 

Aramızdan Ayrılanlar

1. Ruhi Sokullu

2. Fatih Türeray

3. Tugay Durmuş 

4. Serdar Güven

 

Bilgisine ulaşılanlar

1.Barış Semavi Serin         0532 2853158

bss@tumtesmekanik.com.tr    info@ekourunler.com

2. Sedef İrtes         0212 2656795(iş)       0212 2632812 (ev)

                            0535 4292265

 sedefirtes@hotmail.com

3. Yahya Demirkaya            0536 3552817

Yahya.Demirkaya@yahoo.com

4. Seyfullah Demirkaya        05353073967

demirkay@yildiz.edu.tr

 

5. Ahmet Çarpar     0542 2361035            0216 3270488  0282 7381927

                            0532 2840044

                             acarpar56@gmail.com

 6. Ahmet Nayır          0532 6424330            0212 3520812

nayir@ttmail.com

7. Fatih Türeray         02122631064

8. Haldun Aşkın      0532 2653985

                            0216 4114221

haldun@fiyojunior.com

9. Saffet Yılmaz       0533 4334198

                             0212 2744566

fisunsaffet@hotmail.com


10 Koral Fırtına        0539 581 47 40
       
                             0216 372 89 58

koralfirtina@hotmail.com

11. Tayfun Zeytinbaş     0532 2463981

tayfun@zeytinbas.com

Grida Otel Antalya 0242 238 55 00


 

12. Selim Gezgin   0532 4562191

selimgez@uydunet.com

 

13. Gürsal Şener

Kuruçeşme mahallesi Orman sokak no: 30, Daire 1 Beşiktaş

0555 600 34 97

gursalsener@hotmail.com

14. Taliye Gündoğan

257 09 03       05309416331   0535 890 60 38

15. Sevim Demirkaya    05323431074

dsevim_@hotmail.com

16. Mustafa Yaşar Teker      0532 2620540

mustafateker56@mynet.com

17. Mustafa Evcimik       05322367519

18. Metin Özkan            05558581679

19. Nuretttin Acar          05325813441  

 0212 6514977

20. Orhan Tosun           05323468187

21. Musa Sapan            05458684331

22. İpek Tosun (Yurdakoş)

                                   0049307846892     Buriyato@web.de

23. Ayşe Nur Kınay       anmiskio@mtu.edu

24. Zehranur Şahin       02163685092      05322461024

                                   nur.emiroglu@hotmail.com

25. Ayşe Şırvancı          02163721266      05326654632

26.Hümeyra Çakmakkan 02163261088    05323425022

27. Fatma Nilgün Över    02122758516     05327132251    

                                    koyeller@yahoo.com

28. Mine Özkan (Kahraman)02122403064  05422360785  

minekahraman1@hotmail.com   minekahraman2@hotmail.com

  

29. Behiye Nilgün Name Yoldaş 05467451748

                                      mrv_fhr@hotmail.com

30. Engin Ak                   05353072813    02163844449

                                     enginak2007@hotmail.com

31. Kamile Kuruçay  DEMİRKAYA

 02122635576    05356117767

kamiledemirkaya@gmail.com

32. Tugay Durmuş

05376899108

33. Çiğdem Suliçikoğlu YAMAK

05333326040

cigdem.yamak@yahoo.com